R e k l a m a

Trwają aukcje na rzecz WOŚP. Możecie wylicytować m.in. reklamę w naszym portalu

R e k l a m a

Wieluński sztab WOŚP w tym roku już pobił dotychczasowy rekord zebranych kwot, ale wciąż może być jeszcze lepiej! Do 14 lutego trwają internetowe aukcje, w których możecie wylicytować ciekawe przedmioty, a wszystkie pieniądze z ich sprzedaży powędrują na konto Orkiestry.

Dzięki zbiórce do skarbonek, wsparciu przedsiębiorców oraz licytacjom na antenie Radia Ziemi Wieluńskiej w tym roku sztabowi w Wieluniu udało się zebrać już 204.357 złotych. To znacznie więcej, niż wynosił dotychczasowy rekord, ustanowiony w 2021 roku – udało się wtedy zgromadzić nieco ponad 173 tys. złotych.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Wciąż jednak może być jeszcze lepiej. Nadal można wpłacać pieniądze do wirtualnej skarbonki wieluńskiego sztabu oraz brać udział w internetowych licytacjach. Wśród aukcji dostępnych tutaj – https://allegro.pl/uzytkownik/berni1990 – znajdziecie m.in. voucher o wartości 400 złotych na kampanię reklamową w portalu INFO Wieluń. Na ten moment cena vouchera to 152,50 złotych. Liczymy, że będzie więcej!

Niejeden lokalny przedsiębiorca przekonał się już, że reklama u nas jest skuteczna i dociera do tysięcy mieszkańców regionu. Teraz nadarzyła się wyjątkowa okazja, by zamawiając kampanię reklamową, wesprzeć szczytny cel w ramach 30. finału WOŚP. Warto przypomnieć, że Orkiestra gra w tym roku dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,762fanówPolub nas
812obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx