R e k l a m a

Od 14 lutego ferie zimowe. Jak będzie można spędzić czas w Wieluniu?

R e k l a m a

Już wkrótce uczniowie z województwa łódzkiego zaczną tegoroczne ferie zimowe. Co robić, by uniknąć nudy? Wieluńskie instytucje kulturalne i sportowe przygotowały ciekawą ofertę dla dzieci i młodzieży.

W tym roku uczniowie z województwa łódzkiego idą na zimowy wypoczynek jako ostatni – w terminie od 14 do 27 lutego 2022. Jak zwykle, wieluńskie instytucje kulturalne i sportowe zadbały o to, żeby dzieci i młodzież nie musiały się nudzić w domu przed komputerem.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Szereg ciekawych warsztatów i zabaw przygotowała m.in. Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wieluniu. Zajęcia będą się odbywać zarówno w siedzibie biblioteki w Wieluniu, jak również w filiach w Dąbrowie, Rudzie i Turowie. Szczegóły na plakacie poniżej.

Warsztaty, a także zajęcia manualne i plastyczne, będą odbywać się również w Muzeum Ziemi Wieluńskiej. Muzealnicy przygotowali coś ciekawego na każdy dzień ferii. Na zajęcia w MZW obowiązują zapisy telefoniczne lub mailowe, a szczegóły wydarzeń można znaleźć na poniższym plakacie.

Specjalną ofertę na ferie przygotował też WOSiR. Dzieci z gminy Wieluń będą mogły podczas ferii korzystać z lodowiska i krytego basenu za symboliczną złotówkę. Z kolei w dniach od 19 do 21 lutego w hali sportowej przy ul. Częstochowskiej na najmłodszych będą czekać bezpłatne dmuchańce.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx