R e k l a m a

Poważny wypadek na ul. Częstochowskiej w Wieluniu. 30-latek trafił do szpitala

R e k l a m a

Do poważnego wypadku drogowego doszło w Wieluniu na ulicy Częstochowskiej (droga krajowa nr 43). Do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała trafił 30-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego.

Do zdarzenia doszło na ulicy Częstochowskiej w Wieluniu w sobotę, 12 lutego 2022 roku, o godzinie 22:28. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 30-latek kierujący toyotą corollą najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na prawą stronę, gdzie uderzył w słup energetyczny, a następnie w przydrożne drzewo.

– Kierowca z poważnymi obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala. Obecnie szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają wieluńscy śledczy – przekazuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Stróże prawa apelują do wszystkich kierujących, aby nie przeceniali swoich umiejętności oraz możliwości prowadzonego pojazdu. Warto też pamiętać o dostosowaniu prędkości do warunków drogowych, co jest jednym z gwarantów bezpiecznego dotarcia do celu podroży.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

7,759fanówPolub nas
777obserwującychObserwuj
6obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx