R e k l a m a

Wieluńscy policjanci przeprowadzili specjalną akcję z okazji Walentynek

R e k l a m a

Wypadające 14 lutego święto zakochanych to czas, który chcemy spędzić z bliskimi nam osobami. Policjanci z Wydziału Prewencji wieluńskiej komendy prowadzili w tym dniu akcję profilaktyczną, której głównym celem było zwrócenie uwagi na sprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Walentynki kojarzą się głównie z miłością, która przejawia się między innymi poprzez troskę o bezpieczeństwo bliskich nam osób. Dlatego – jak zwracają uwagę policjanci – troszcząc się o najbliższych warto też przypominać im o zachowaniu ostrożności w życiu codziennym – zarówno w kontaktach z osobami obcymi, jak również w ruchu drogowym.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– W Walentynki wieluńscy mundurowi przeprowadzili działania edukacyjne, których głównym założeniem jest zwrócenie uwagi na sprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Policjanci pojawili się na ulicach i rozmawiali z mieszkańcami na temat zagrożeń, na jakie mogą być narażeniu w życiu codziennym ze strony różnego rodzaju oszustów, działających metodą na „pracownika banku”, „blika”, czy „na dopłatę do rachunku” – wyjaśnia st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Stróże prawa przypominali o zachowaniu szczególnej ostrożności w kontaktach z nieznajomymi, którzy odwiedzają nasze domy i mieszkania. Zwrócono też uwagę na  kwestie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Mundurowi rozdawali ufundowane przez Gminę Wieluń zawieszki zapachowe z wymownymi hasłami „Jestem trzeźwy – Jestem odpowiedzialny”, akcentując jak ważna jest trzeźwość kierowcy. Pieszym z kolei rozdawano elementy odblaskowe.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,643fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx