R e k l a m a

Jest potwierdzenie. Stanowski, Możdżonek i Rożek przyjadą w marcu do Wielunia

R e k l a m a

Krzysztof Stanowski, Marcin Możdżonek i Tomasz Rożek przyjadą w marcu 2022 roku do Wielunia – zapowiedział sam Stanowski na swoim profilu na Twitterze.

– 21 marca Marcin Możdżonek, Tomasz Rożek i ja przyjedziemy do Wielunia na event naukowo-sportowy dla dzieci. Proszę burmistrza, by się pod to nie podklejał, bo to wydarzenie, jeśli o mnie chodzi, jest wyrazem uznania dla młodzieży z tamtejszego liceum, która sprzeciwiła się patologii – napisał na Twitterze dziennikarz Krzysztof Stanowski.

Wizyta ma związek z galą MMA-VIP 4, która miała odbyć się w Wieluniu, ale ostatecznie nie dojdzie do skutku. Podczas gdy sprawą kontrowersyjnej gali żył ogólnopolski Internet, siatkarz Marcin Możdżonek oraz naukowiec Tomasz Rożek zadeklarowali się, że przyjadą do Wielunia, jeśli gala MMA zostanie odwołana.

O planowanym przyjeździe do Wielunia popularyzatora nauki, doktora Tomasza Rożka, informowaliśmy już wcześniej w naszym artykule To już pewne. Doktor Tomasz Rożek przyjedzie do I LO w Wieluniu.

Czytaj też:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
1 rok temu

Pan Burmistrz, jak kazdy wybieralny wlodarz, mysli o nastepnej kadencji. To, ze zaszyl sie w twierdzy na placu Kazimierza Wielkiego swiadczy tylko o tym, ze zastal Wielun drewniany, zostawi murowany. Chocby mial nastac potop i Stanowski. Nalezy szanowac Pana Burmistrza, cieszyc sie dobra kawa, smacznym obiadem i rybkami.

AlfaOne
1 rok temu

Brawo chlopaki, dobrze Stan ze o tym powiedziales, bo burmistrz juz sobie podciera pyska zasługa za ich przyjazd.

R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

7,531fanówPolub nas
774obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
2
0
Podziel się swoją opiniąx