R e k l a m a

W gminie Pątnów ruszyła zbiórka darów dla dzieci w wieku szkolno – przedszkolnym z Ukrainy

R e k l a m a

Koło Gospodyń Wiejskich w Kamionce we współpracy z Urzędem Gminy Pątnów oraz GS „SGH” Pątnów organizują zbiórkę dla ukraińskich dzieci w wieku przedszkolno – szkolnym. 

Jak informują organizatorzy, do punktów zbiórki można przynosić nieużywane rzeczy: zeszyty, teczki, bloki rysunkowe, bloki kolorowe, kolorowanki, wydrapywanki czy łamigłówki. Potrzebne są też długopisy, ołówki, kredki, mazaki, flamastry, temperówki, kleje, nożyczki dla dzieci, gumki do ścierania, naklejki, szablony do rysowania, a także plastelina oraz modelina.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Punkty zbiórki

Dary można przekazać za pośrednictwem Koła Gospodyń Wiejskich w Kamionce – odbiór osobisty w okolicach Kamionki oraz Wielunia. Podajemy numery telefonów: pani Grażyna – 695 035 109, pani Stasia – 793 832 557, pani Ola – 722 292 755.

Kolejnym punktem, gdzie można oddać potrzebne rzeczy jest sekretariat Urzędu Gminy Pątnów, dostępny w godzinach urzędowania, tj. w poniedziałek w godzinach od 8:00 do 16:00 oraz od wtorku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

Trzecim z punktów uczestniczących zbiórce jest sklep spożywczo-przemysłowy w Kamionce, do którego można przynosić dary w godzinach pracy sklepu: poniedziałek – piątek od 7:00 do 19:00 i sobota – od 7:00 do 17:30.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,760fanówPolub nas
811obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx