R e k l a m a

Kierowca ciężarówki z powiatu wieluńskiego wyprzedzał na przejściu dla pieszych [FILM]

R e k l a m a

Pochodzący z powiatu wieluńskiego kierowca ciężarówki wyprzedzał inny samochód ciężarowy na przejściu dla pieszych. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Gorzowie Śląskim, a cały manewr został uwieczniony za pomocą kamery w nieoznakowanym radiowozie.

Niebezpieczny manewr kierowcy ciężarowego dafa zarejestrowali policjanci z oleskiej grupy „Speed”. Do zdarzenia doszło we wtorek, 1 marca, na drodze krajowej nr 42 w Gorzowie Śląskim. Kierowca wyprzedzał tam inną ciężarówkę na przejściu dla pieszych.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak informują stróże prawa, 35-latek próbował tłumaczyć swoje zachowanie… pośpiechem. Ostatecznie mieszkaniec powiatu wieluńskiego za wyprzedzanie pojazdu na przejściu dla pieszych został ukarany mandatem w kwocie 1500 złotych, a do jego konta dopisano 10 punktów karnych.

– Policjanci ruchu drogowego z oleskiej komendy wchodzący w skład grupy „Speed” patrolują nieoznakowanym radiowozem z wideorejestratorem drogi powiatu. Ich głównym zadaniem jest przeciwdziałanie niebezpiecznym zachowaniom na drogach, takim jak przekraczanie dozwolonej prędkości, nieustępowanie pierwszeństwa przejazdu czy wyprzedzanie w niedozwolonych miejscach – wyjaśnia asp. sztab. Stanisław Filak z oleskiej policji.

Zobaczcie film nagrany przez policjantów z oleskiej grupy „Speed”:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,647fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx