R e k l a m a

28-letni mężczyzna zatrzymany w Wieluniu z narkotykami. Grozi mu 4,5 roku więzienia

R e k l a m a

Wieluńscy kryminalni zatrzymali 28-latka, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów w jednym z pojazdów zaparkowanych w Wieluniu, w okolicy ogródków działkowych.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego wieluńskiej komendy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, uzyskali informacje, że osoby poruszające się peugeotem mogą posiadać środki odurzające. We wtorek, 8 marca 2022 roku, w rejonie jednych z wieluńskich ogródków działkowych stróże prawa zauważyli zaparkowany wytypowany samochód. Policjanci przez chwilę obserwowali pojazd oraz dwie osoby, które nim przyjechały. Nerwowe zachowanie młodych ludzi siedzących w samochodzie wzbudziło podejrzenia policjantów, iż mogą oni posiadać zabronione prawem substancje.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Po otwarciu drzwi pojazdu z jego wnętrza wydobywał się charakterystyczny zapach marihuany. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Pasażer peugeota przyznał się do posiadania środków odurzających i wydał zapakowaną w plastikowym pojemniku marihuanę – informuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji. Jak dodaje, funkcjonariusze w trakcie przeszukania zabezpieczyli przy nim również kruszer. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających oraz przedmiotów służących do niedozwolonego przetwarzania lub ich przerobu.

28-latek był już karany za podobne przestępstwa, dlatego za swoje czyny odpowie w warunkach recydywy. Grozi mu teraz nawet do czterech i pół roku pozbawienia wolności.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx