R e k l a m a

14 zastępów straży pożarnej gasiło pożar poszycia leśnego niedaleko Radoszewic

R e k l a m a

Do groźnego pożaru poszycia leśnego doszło niedaleko Radoszewic, w miejscowości Kije w powiecie pajęczańskim. W akcję gaśniczą zaangażowano strażaków z powiatu wieluńskiego i pajęczańskiego.

Sygnał o pożarze wpłynął do służb ratunkowych w poniedziałek, 14 marca 2022 roku, tuż przed godziną 14:00. Na miejsce zadysponowano łącznie 14 zastępów straży pożarnej, w tym trzy z JRG Pajęczno, po dwa z OSP Chorzew i OSP Siemkowice oraz po jednym z JRG Wieluń i jednostek OSP Czernice, Drobnice, Kiełczygłów, Osjaków, Radoszewice i Rychłocice.

– Pożar lasu i nieużytków na granicy powiatów w miejscowości Kije. Spaleniu uległo około pięciu hektarów poszycia leśnego. W działaniach brało udział 14 wozów bojowych z powiatu pajęczańskiego i wieluńskiego. Działania zakończyliśmy po pięciu godzinach i o 19:12 zameldowaliśmy się w remizie – relacjonują strażacy z OSP Radoszewice, którzy do pożaru mieli najbliżej.

Druhowie z Radoszewic przestrzegają też przed wypaleniem traw. – Uważajcie z otwartym ogniem, nie wyrzucajcie niezgaszonych papierosów – apelują.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

7,777fanówPolub nas
780obserwującychObserwuj
7obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx