R e k l a m a

Dr Tomasz Rożek dał wykład w Wieluniu. Popularyzator nauki mówił o sztucznej inteligencji

R e k l a m a

Znany popularyzator nauki, dr Tomasz Rożek, dał wykład w auli I LO w Wieluniu. Wizyta naukowca w naszym mieście to efekt odwołania kontrowersyjnej gali MMA-VIP 4.

Naukowca powitali dyrektor szkoły, Zbigniew Wiśniewski oraz przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, Kacper Samulski. Podczas spotkania wszyscy zainteresowani wysłuchali ciekawego wykładu na temat sztucznej inteligencji i jej zastosowania w edukacji, medycynie i nie tylko. Uczestnicy spotkania aktywnie w nim uczestniczyli, zadając gościowi różne pytania.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Podczas wydarzenia wyrażono też ogromną pochwałę postawy Samorządu Uczniowskiego w związku z sprzeciwem dla kontrowersyjnej gali MMA-VIP 4. Warto bowiem przypomnieć, że wizyta Tomasza Rożka w I LO nie była dziełem przypadku. Gdy Wieluń był na ustach całej Polski w związku z kontrowersyjną galą, naukowiec obiecał, że jeśli wydarzenie zostanie odwołane, przyjedzie do Wielunia i da mieszkańcom bezpłatny wykład.

Kolejną z osób, które wówczas zadeklarowały swój przyjazd do Wielunia po odwołaniu gali, była jedna z legend polskiej siatkówki, Marcin Możdżonek. Pierwotnie planowano, że on również przyjedzie do Wielunia 21 marca, by wspólnie z Tomaszem Rożkiem przeprowadzić duży sportowo-naukowy event. Ostatecznie wizyta Marcina Możdżonka ma odbyć się w innym terminie.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx