R e k l a m a

Mieszkaniec powiatu wieluńskiego jechał 107 km/h w terenie zabudowanym

R e k l a m a

35-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego stracił na trzy miesiące prawo jazdy i ma do zapłacenia wysoki mandat. Wszystko po tym, jak pędził z prędkością 107 km/h przez teren zabudowany na drodze pomiędzy Działoszynem a Częstochową.

W piątek, 18 marca 2022 roku, policjanci kontrolowali prędkość samochodów na ul. Wieluńskiej w Popowie, czyli na drodze wojewódzkiej nr 491 pomiędzy Działoszynem a Częstochową. Około godziny 8:30 stróże prawa zauważyli jadącą z dużą prędkością toyotę.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Podczas pomiaru prędkości wykonanego za pomocą laserowego miernika typu TruCam okazało się, że pojazd poruszał się w terenie zabudowanym z prędkością 107 km/h – przekazuje asp. Kamil Raczyński z policji w Kłobucku. – Samochodem kierował 35-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego, który stracił prawo jazdy na trzy miesiące otrzymał mandat karny w wysokości 1500 złotych oraz 10 punktów karnych.

Kłobuccy policjanci przypominają, że w dalszym ciągu nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. – Dlatego też uniemożliwianie dalszej jazdy tym kierowcom, którzy mają zbyt „ciężką nogę” z pewnością przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym – podkreśla Kamil Raczyński. Jak dodaje, od początku tego roku prawo jazdy na drogach powiatu kłobuckiego straciło już 13 kierowców.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
800obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx