R e k l a m a

Uczniowie II LO w Wieluniu będą uczyć się dziennikarstwa w lokalnych mediach [ZDJĘCIA]

R e k l a m a

Uczniowie klas dziennikarsko-prawniczych II LO im. Janusza Korczaka w Wieluniu będą zdobywać doświadczenie w zawodzie dziennikarza w wieluńskich lokalnych mediach. Partnerem inicjatywy jest m.in. redakcja portalu INFO Wieluń.

O tym, jak ważne jest rozwijanie umiejętności zawodowych już od najmłodszych lat nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Wiedzą o tym zwłaszcza w II LO im. Janusza Korczaka w Wieluniu, gdzie podpisano dzisiaj list intencyjny w sprawie współpracy z wieluńskimi mediami. Uczniowie klas dziennikarsko-prawniczych przyjrzą się z bliska pracy lokalnych mediów oraz będą współuczestniczyć w przygotowywaniu materiałów redakcyjnych.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Do inicjatywy przyłączyła się redakcja portalu INFO Wieluń, zatem nasi czytelnicy będą mogli na bieżąco śledzić efekty współpracy i postępy młodych adeptów dziennikarstwa. Podczas oficjalnego podpisania porozumienia portal INFO Wieluń reprezentował redaktor naczelny, Ireneusz Wierzbicki.

Oprócz naszego serwisu, do akcji przystąpiły również inne lokalne media – Dziennik Łódzki wraz z serwisem NaszeMiasto.pl, Kulisy Powiatu, Radio ZW oraz TVK WSM. Z ramienia szkoły i organu prowadzącego umowę podpisali dyrektor II LO – Renata Tatara, a także starosta wieluński Marek Kieler i wicestarosta Krzysztof Dziuba. Koordynatorem inicjatywy jest Daniel Sibiak, szef wieluńskiej redakcji Dziennika Łódzkiego, związany również z II LO w Wieluniu.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
AlfaOne
2 lat temu

W zw naucza sie puszczac stare disco polo, na portalach opisywać dokonania dzielnych i meznych opaslych funkcjonariuszy.:)

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx