R e k l a m a

W sobotę w Wieluniu bieg dla Ukrainy. Każdy może wziąć udział!

R e k l a m a

Pięciokilometrowa trasa czeka na wszystkich chętnych do udziału w biegu dla Ukrainy, który zaplanowano w Wieluniu na sobotę, 26 marca. Cały dochód z wydarzenia będzie przekazany na pomoc Ukrainie.

– Wspólnie pokonamy 5 kilometrów po trasie dawnego szlaku wąskotorówki. Razem wystartujemy i osiągniemy metę. Start i meta w jednym miejscu – na zakręcie ulicy Sybiraków w Wieluniu (początek ścieżki wąskotorówki) – informuje grupa Wieluń Biega, która jest organizatorem imprezy w Wieluniu. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę, 26 marca, o godzinie 12:00.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Aby wziąć w biegu należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy (na stronie bit.ly/bieg_dla_ukrainy) oraz wpłacić dowolną kwotę na zbiórkę, przy czym rekomendowane jest 50 PLN i więcej (na stronie siepomaga.pl/biegdlaukrainy).

– Jeśli z jakiś względów nie uda Ci się wypełnić formularza czy wpłacić na zbiórkę, spokojna głowa. Zapraszamy Ciebie w sobotę przed godziną 12 na miejsce startu. Będzie tam puszka, do której wszystkie wrzucone pieniążki. My w Waszym imieniu wpłacimy na zbiórkę, a całość zebranych środków trafi na pomoc dla naszych przyjaciół z Ukrainy – informuje grupa Wieluń Biega.

Inicjatywa biegania dla Ukrainy jest ogólnopolska i koordynowana przez Polską Akcję Humanitarną. Biegi odbędą się w kilkudziesięciu miastach w naszym kraju, w tym w Wieluniu. Można w nich wziąć udział zarówno stacjonarnie, jak i online – w dowolnym miejscu w Polsce i na świecie – za pomocą aplikacji mobilnej. Oficjalna strona biegu: https://biegdlaukrainy.pl/.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,758fanówPolub nas
810obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx