R e k l a m a

Wieluń: Policyjny radiowóz na sygnale zderzył się z samochodem osobowym

R e k l a m a

Policyjny radiowóz jadący na sygnale do pilnej interwencji zderzył się w Wieluniu z samochodem osobowym. Do zdarzenia doszło dzisiaj (28 marca) około godziny 9:40.

Policyjny volkswagen transporter i osobowe renault zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Krakowskie Przedmieście i 18 Stycznia w Wieluniu. Policjanci w oznakowanym radiowozie jechali na pilną interwencję, gdzie istniało zagrożenie życia innych osób.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Funkcjonariusze, używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych, wjechali na skrzyżowanie od ulicy Krakowskie Przedmieście w momencie, kiedy sygnalizator nadawał światło czerwone, natomiast od ulicy 18 Stycznia na skrzyżowanie wjechała 59-latka kierująca renault. Wtedy to doszło do zderzenia się pojazdów – opisuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał, żaden z uczestników nie potrzebował też pomocy medycznej. Oboje kierowcy byli trzeźwi. – Na miejsce zadysponowany został patrol ruchu drogowego. Obecnie prowadzone są czynności wyjaśniające w sprawie o wykroczenie, aby wyjaśnić wszelkie szczegóły i okoliczności tego zdarzenia – przekazuje Katarzyna Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx