R e k l a m a

Wieluń: Zaginiony mężczyzna nie żyje. Szukali go policjanci i strażacy

R e k l a m a

Dziś (1 kwietnia) od rana trwały w Wieluniu poszukiwania zaginionego 59-latka, w które zaangażowali się policjanci i strażacy. Niestety finał poszukiwań jest tragiczny – okazało się, że mężczyzna nie żyje.

Poszukiwania 59-letniego mieszkańca Wielunia trwały kilka godzin. O zaginięciu mężczyzny 1 kwietnia 2022 roku około godziny 4:00 powiadomił policjantów zaniepokojony ojciec. Jak wynikało z jego relacji, syn najprawdopodobniej w nocy wyszedł z domu, nikomu nic nie mówiąc. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania mężczyzny, w akcję zaangażowali się też strażacy z Wielunia i pobliskich miejscowości.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Niestety około godziny 7:00 policjanci na polach znajdujących się nieopodal miejsca zamieszkania zaginionego mężczyzny natrafili na jego ciało. Obecnie Prokuratura Rejonowa w Wieluniu oraz śledczy z wieluńskiej komendy ustalają okoliczności i przyczynę zgonu 59-latka – przekazuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji. Jak dodaje, wstępnie nic nie wskazuje na to, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.

Poszukiwania zaginionego mężczyzny prowadzili policjanci oraz sześć zastępów straży pożarnej – jeden z JRG Wieluń oraz po jednym z jednostek OSP w Wieluniu, Dąbrowie, Gaszynie, Kadłubie i Rudzie. Jak się dowiedzieliśmy, zbiórka jednostek strażackich miała miejsce przy ul. Warszawskiej.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,766fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx