R e k l a m a

Sześć nowych wozów trafi do jednostek OSP w naszym regionie. Wiemy, do których!

R e k l a m a

Aż sześć nowych samochodów trafi do jednostek OSP w naszym regionie. Cztery z nich przyjadą do strażaków z powiatu wieluńskiego, a dwa do druhów z powiatu pajęczańskiego.

W poniedziałek, 11 kwietnia, w Starostwie Powiatowym w Sieradzu odbyła się uroczystość przekazania promes na zakup samochodów ratowniczo – gaśniczych dla ochotniczych straży pożarnych z województwa łódzkiego. Długo wyczekiwane wozy strażackie otrzymają aż cztery jednostki z powiatu wieluńskiego. Są to jednostki OSP z Wielunia, Czarnożył, Stawu oraz Ożarowa. Tym samym powiat wieluński otrzymał rekordową ilość promes wśród powiatów województwa łódzkiego.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Oprócz rekordowej ilości promes dla powiatu wieluńskiego, fundusze na zakup nowych wozów otrzymały także jednostki z powiatu pajęczańskiego. Mowa tu o OSP Kolonia Lisowice z gminy Działoszyn, a także OSP Dworszowice Pakoszowa z gminy Sulmierzyce.

Zakup nowych samochodów ratowniczo – gaśniczych jest finansowany w głównej mierze ze środków Narodowego oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Zorganizowaną w Sieradzu uroczystość uświetnili swoją obecnością parlamentarzyści. Obecny był m.in. poseł na Sejm RP Paweł Rychlik, który gratulował prezesom jednostek oraz obecnym na uroczystościach włodarzom gmin.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx