R e k l a m a

Wieluń: Zbliża się najważniejsze wydarzenie w roku dla Świadków Jehowy

R e k l a m a

Świadkowie Jehowy w Wieluniu organizują obchody uroczystości upamiętniającej śmierć Jezusa Chrystusa. Odbędą się one w piątek 15 kwietnia 2022 r. o godz. 19:30 w miejscowej Sali Królestwa przy ul. Częstochowskiej 15B oraz w Malinowym Dworze przy ul. P.O.W. 77.

– Dla Świadków Jehowy jest to najważniejsze wydarzenie w roku. Podczas ubiegłorocznej, wirtualnej wersji tego wydarzenia, w całej Polsce wzięło w nim udział 201 271 osób, co było najwyższą liczbą od lat. W tym roku organizatorzy również spodziewają się wielu gości. Wstęp jest otwarty dla wszystkich, nie przeprowadza się zbiórek pieniędzy – informuje Paweł Klebba, asystent lokalnego rzecznika Świadków Jehowy.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Z powodu pandemii zebrania Świadków Jehowy na całym świecie odbywały się w trybie wideokonferencji. Obecnie natomiast spotkania są organizowane w formie „hybrydowej”. Umożliwia to udział zarówno osobom obecnym na miejscu, jak i uczestnikom zdalnym. Świadkowie Jehowy są trzecią co do wielkości grupą wyznaniową w Polsce, z liczbą około 113 000 wyznawców. W Wieluniu są dwa zbory Świadków Jehowy.

Jak dodaje Paweł Klebba, więcej informacji o miejscach, porach i możliwości skorzystania z tych spotkań organizatorzy zamieścili w serwisie internetowym jw.org.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx