R e k l a m a

Marzena Zabłocka z Wielunia nie żyje. Przegrała walkę z rakiem

R e k l a m a

Zmarła 32-letnia mieszkanka Wielunia, Marzena Zabłocka. Od pewnego czasu prowadziła nierówną walkę z rakiem, a niedawno wystartowała akcja Gaszyn Challenge na jej rzecz. O śmierci wielunianki poinformował dziś nad ranem jej mąż.

– Dziś o 4:30 Nasza Marzenka założyła anielskie skrzydła. Straciliśmy Kogoś, kogo nad życie kochaliśmy. Marzenka przegrała nierówną walkę z chłoniakiem, trwającą ok. 1,5 roku. Walczyła do samego końca o każdą minutę swojego życia… Była najdzielniejszą Mamą, Żoną, Córką, Siostrą, Kuzynką i Przyjaciółką… – napisał w mediach społecznościowych mąż Marzeny Zabłockiej.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Marzena od 7 lat była mężatką, a od 3 lat – mamą dla swojej córeczki. Życie 32-letniej mieszkanki Wielunia całkowicie zmieniła diagnoza: chłoniak DLBCL w czwartym, najgorszym stopniu zaawansowania. Mieszkańcy regionu aktywnie włączyli się w zbiórkę pieniędzy na leczenie, by pomóc jej pokonać walkę z rakiem. Potrzeba było 1,5 miliona złotych na nierefundowaną w Polsce terapię CAR-T Cell. Choć zbiórka postępowała szybko, niestety nie zdążyła osiągnąć swojego celu.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
803obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx