R e k l a m a

21-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Szukali go bliscy oraz policjanci [AKTUALIZACJA]

R e k l a m a

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionego 21-letniego mieszkańca miejscowości Łagiewniki w gminie Czarnożyły. Wieluńscy kryminalni, weryfikując uzyskane wcześniej informacje, odnaleźli zaginionego i przekazali go służbom medycznym.

[Artykuł zaktualizowany 23.04.2022 r.]

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Informacja o zaginięciu 21-latka trafiła do wieluńskich policjantów w piątek, 22 kwietnia 2022 roku, w godzinach wieczornych. Zaginięcie zgłosili zaniepokojeni bliscy. Stróże prawa ustalili, że mężczyzna wyszedł tego dnia z domu w miejscowości Łagiewniki i nie było z nim kontaktu.

– Jak zawsze w każdej takiej sytuacji, policjanci podejmują poszukiwania osoby zaginionej. Tak też było w tym przypadku. Poszukiwania zaginionego zakończyły się szczęśliwie 23 kwietnia br. w godzinach dopołudniowych – informuje st. asp. Katarzyna Grela z policji w Wieluniu.

Wieluńscy kryminalni, weryfikując informacje uzyskane od mieszkańców, sprawdzali okolice miejsca zamieszkania zaginionego. Mężczyzna został odnaleziony przez funkcjonariuszy na terenie parku wiejskiego w Naramicach w gminie Biała.

– 21-latek z uwagi na swój stan zdrowia został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego i trafił do szpitala pod opiekę lekarzy – wyjaśnia Katarzyna Grela.

Warto dodać, że to było już drugie zaginięcie w powiecie wieluńskim w ostatnich dniach. Poprzedniego zaginionego udało się odnaleźć po komunikatach w mediach. Więcej na ten temat: Powiat wieluński: 28-latek pojechał na dyskotekę i nie wrócił [AKTUALIZACJA]

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
800obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx