R e k l a m a

Co kupić na pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej?

R e k l a m a

Jesteś rodzicem chrzestnym i Twój chrześniak niedługo przystępuje do pierwszej komunii świętej? Być może przed Tobą uroczystość komunijna, a Ty nadal nie wiesz jaki prezent zabrać ze sobą? Na rynku nie brak ciekawych propozycji, ale warto wybrać te, które podkreślą rangę wydarzenia. Sprawdź, jakie są najciekawsze propozycje na zakup pamiątki Pierwszej Komunii Świętej.

Jaka powinna być pamiątka pierwszej komunii świętej?

W okresie komunijnym jedno z najczęściej pojawiających się pytań dotyczy prezentu, jaki powinno się wręczyć komunikantowi. Jednak zanim wpadniesz w ferwor zakupów i zaczniesz przeglądać drogą elektronikę, która jest niezwykle popularnym życzeniem każdego dziecka, weź pod uwagę kilka czynników:

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą
  • symbolikę

Choć z pewnością drogi gadżet ucieszy niejedno dziecko przystępujące do pierwszego sakramentu, to przecież z czasem przestanie pełnić swoje funkcje, a jego właściwości ulegną znacznemu pogorszeniu. Zazwyczaj takie produkty lądują na lokalnych ogłoszeniach lub po prostu są wyrzucane do śmieci. Warto więc zadbać o pamiątkę komunii, która pozostanie z chrześniakiem na długie lata.

  • wykonanie

Przy zakupie prezentu komunijnego warto pamiętać o tym, że to jedyne takie wydarzenie w życiu młodego katolika. Dlatego należy zadbać o wybór takiego upominku, który przez długi czas będzie pięknie się prezentować i zachowa trwałość. Zatem pamiątka komunii świętej powinna charakteryzować się wykonaniem z wysokiej jakości materiałów. Takie produkty możesz zamówić w specjalistycznych sklepach z akcesoriami katolickimi tak jak, np. www.liturgiczny.pl.

  • design

Choć upominek z okazji przyjęcia jednego z najważniejszych sakramentów powinien mieć znaczenie religijne, nie oznacza to przecież, że nie może estetycznie się prezentować. Warto poświęcić kilka chwil na znalezienie pamiątki komunii, która będzie idealnie dopasowana do komunikanta.

To tylko kilka istotnych elementów, jakie warto wziąć pod uwagę przy wyborze idealnego upominku komunijnego. Dzięki nim z pewnością uda Ci się zamówić najlepszy prezent.

Ponadczasowe pomysły na zakup Pamiątki Pierwszej Komunii Świętej

Już wiesz, jakimi kryteriami kierować się przy wyborze upominku komunijnego. Sprawdź przykłady prezentów, które zawsze będą idealnie pasować:

Wybór takiego upominku jest nie tylko idealnie dostosowany do rangi przyjmowanego sakramentu, ale również będzie bardzo praktyczny. Różaniec komunijny można zamówić w różnych stylach wykończenia, dzięki czemu bez względu na to, czy prezent będzie przeznaczony dla dziewczynki, czy chłopca – znajdziesz odpowiedni jego rodzaj. Taka pamiątka z pewnością będzie często używana przez komunikanta i jest niezbędnym elementem podczas październikowych nabożeństw.

  • biżuteria religijna

Popularnym wyborem wśród pamiątek komunijnych są także medaliony katolickie. Możesz wybrać produkty wykonane zarówno ze złota, jak i ze srebra.

  • albumy komunijne

To świetna propozycja dla każdej osoby zaproszonej na uroczystość komunijną. Dzięki możliwości wpisania dedykacji, za każdym razem jak komunikant otworzy album, przypomni sobie o osobie, która mu go podarowała. 

To kilka sprawdzonych pomysłów na kupno prezentu komunijnego, które zawsze będą na czasie.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,760fanówPolub nas
811obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx