R e k l a m a

Akcja „Prędkość” w powiecie wieluńskim. Policjanci ujawnili 38 wykroczeń

R e k l a m a

48 pojazdów skontrolowali policjanci na terenie powiatu wieluńskiego podczas akcji „Prędkość”. Stróże prawa ujawnili 38 wykroczeń.

Działania kontrolno-prewencyjne pod nazwą „Prędkość” były prowadzone w środę, 27 kwietnia br., na terenie całego kraju. Jak informuje policja, głównym celem akcji była poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, szczególnie w zakresie przestrzegania przepisów dotyczących dozwolonej prędkości. Stróże prawa dodatkowo uświadamiali kierowców, jakie niebezpieczeństwo niesie za sobą zbyt szybka jazda.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Podczas prowadzonych działań policjanci łączenie skontrolowali 48 pojazdów i ujawnili 38 wykroczeń dotyczących przekroczenia dozwolonej prędkości. Ponadto jeden z kierowców odpowie za kierowanie pojazdem bez wymaganych do tego uprawnień – podsumowuje akcję w powiecie wieluńskim st. asp. Katarzyna Grela z policji w Wieluniu.

Funkcjonariusze wieluńskiej drogówki 27 kwietnia od poranka aż do wieczora kontrolowali przestrzeganie przepisów przy użyciu specjalnych urządzeń do pomiaru prędkości. Mundurowi sprawdzali też stan trzeźwości kierujących, wyposażenie samochodu oraz wymagane dokumenty.

– Apelujemy o przestrzeganie przepisów dotyczących prędkości nie tylko w dniu prowadzonej przez policjantów akcji, ale przez cały rok. Pamiętajmy o ostrożnej jeździe i powstrzymywaniu się od brawury. Do pieszych i rowerzystów zwracamy się z apelem, aby zachowali szczególną ostrożność przy wkraczaniu i poruszaniu się jezdnią – dodaje Katarzyna Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx