R e k l a m a

Wieluńscy policjanci pomogli mężczyźnie, który stracił przytomność

R e k l a m a

Patrol wieluńskich policjantów pomógł nieprzytomnemu mężczyźnie. Dzięki działaniom mundurowych mężczyzna szybko trafił do szpitala, gdzie udzielono mu fachowej pomocy lekarskiej. – To doskonały przykład, że służby mundurowe zawsze są gotowe, aby pomagać potrzebującym i podejmować działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców – mówi st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej komendy.

W sobotę, 30 kwietnia 2022 roku, do policjantów z wieluńskiej drogówki pełniących służbę na terenie miejscowości Widoradz podjechało bmw, którym kierowała kobieta. Kierująca była zdenerwowana, ponieważ w aucie wiozła mężczyznę, który uskarżał się na bardzo silne bóle głowy. W czasie rozmowy z policjantami mężczyzna stracił przytomność. Wówczas patrol w składzie mł. asp. Marek Bator i st. post. Andrzej Kotek ruszył z pomocą.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Wyciągnęli 38-latka z auta, sprawdzili jego podstawowe funkcje życiowe i ułożyli w pozycji bezpiecznej. Mundurowi wezwali na miejsce karetkę pogotowia, w czasie oczekiwania na jej przyjazd policjanci kontrolowali funkcje życiowe mężczyzny i zdołali ocucić nieprzytomnego – relacjonuje st. asp. Katarzyna Grela. Jak dodaje, dzięki profesjonalizmowi policjantów mężczyzna szybko trafił do pod opiekę medyków, którzy udzielili mu fachowej pomocy lekarskiej.

– Ten przykład doskonale pokazuje, że policjanci zawsze gotowi są nieść pomoc osobom potrzebującym – wskazuje Katarzyna Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,760fanówPolub nas
811obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx