R e k l a m a

Pożar budynku mieszkalnego w Gromadzicach. Jedna ofiara śmiertelna

R e k l a m a

Dzisiaj (czwartek, 5 maja) po godzinie 13:00 służby ratunkowe otrzymały wezwanie do Gromadzic w gminie Czarnożyły, gdzie wybuchł pożar w budynku mieszkalnym. Niestety jest jedna ofiara śmiertelna.

Ogień pojawił się w budynku mieszkalnym w miejscowości Gromadzice. Strażacy – w sile ośmiu zastępów – zostali zadysponowani do akcji o godzinie 13:05.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Na miejscu zastano pożar budynku mieszkalnego, widoczne silne zadymienie. Strażacy w sprzęcie ochrony dróg oddechowych weszli do pomieszczeń tego domu. Niestety podczas gaszenia natrafiono na ciało jednej osoby – przekazał nam kpt. Grzegorz Kasprzyczak z wieluńskiej straży pożarnej.

Jak dodaje kpt. Kasprzyczak, z uwagi na stan osoby poszkodowanej odstąpiono od udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy. Ofiarą śmiertelną okazał się być 75-letni mężczyzna.

– Jeśli chodzi o przyczynę tego zdarzenia, w tym momencie nie chcemy jej bezpośrednio podawać. Na pewno będzie to ustalał biegły z zakresu pożarnictwa – dodaje kpt. Grzegorz Kasprzyczak.

W akcji uczestniczyły cztery zastępy strażaków z JRG w Wieluniu oraz druhowie ochotnicy z Gromadzic, Opojowic, Stawu i Czarnożył.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,766fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx