R e k l a m a

Jakie oprogramowanie medyczne wybrać do gabinetu?

R e k l a m a

Czemu służy oprogramowanie medyczne?

Placówki medyczne każdego dnia przyjmują wielu pacjentów. Każda wizyta wymaga wcześniejszej rejestracji, ale jak nietrudno się domyślić, wiele wizyt nie dochodzi do skutku, a część wymaga przełożenia. Czasami o zmianach tych dowiadujemy się na chwilę przed wizytą, a czasami z wyprzedzeniem. By skutecznie zarządzać czasem pracy personelu medycznego, maksymalizować zyski i dbać o wysoki poziom zadowolenia pacjentów, warto posiłkować się nowoczesnym oprogramowaniem, które wiele codziennych i powtarzalnych prac zautomatyzuje. Co więcej, pozwoli uniknąć wielu błędów – umawiania wizyt w niedostępnych terminach lub w terminach, które są już niedostępne.

Oprogramowanie medyczne dla przychodni to również skuteczny sposób na zdyscyplinowanie pacjentów. Z pewnym wyprzedzeniem mogą oni bowiem otrzymać wiadomość z przypomnieniem o zbliżającym się terminie wizyty i instrukcję postępowania w przypadku chęci jej odwołania. Pozwoli to istotnie zredukować okienka w grafiku personelu medycznego i w efekcie znacznie efektywniej wykorzystać posiadane zasoby. 

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Oprogramowanie dla placówek medycznych – zdefiniuj potrzeby

Zastanawiając się nad inwestycją w nowoczesne oprogramowanie dla placówek medycznych, warto gruntownie przeanalizować potrzeby biznesowe. Zarządzający przychodnią doskonale zdają sobie sprawę z tego, z jakimi problemami każdego dnia mierzy się ich placówka. Wiedzą, na jakie czynności tracą najwięcej czasu, potrafią wskazać procesy, które wymagają automatyzacji oraz obszary, które generują niepotrzebne straty czy ryzyko.

Po zdefiniowaniu potrzeb nie pozostaje nic innego, jak zapoznanie się z ofertą programowania dostępnego dziś na rynku. Oprogramowanie medyczne dla szpitali czy mniejszych placówek medycznych oferuje dziś wiele podmiotów, jednak decydując się na konkretne rozwiązanie, zwróćmy uwagę nie tylko na jego funkcjonalność, ale również opinie dotyczące niezawodności rozwiązania oraz samego dostawcę oprogramowania – jego wiarygodność oraz dotychczasowe sukcesy. W ten sposób unikniemy wielu niepotrzebnych rozczarowań i problemów.

Co powinno oferować programowanie medyczne dla przychodni?

Podstawowa funkcja programów dla szpitali i przychodni to system rejestracji pacjentów, jednak oczywiście nie jest to wszystko, co mogą zaoferować. Warto zweryfikować również dostępność innych modułów, które wspierają zarządzanie placówką, organizację pracy personelu oraz inne działania administracyjne, a także umożliwiają tworzenie elektronicznych kartotek pacjentów. Uwagę powinniśmy zwrócić również na możliwości w zakresie integracji z innymi systemami – np. systemem eWUŚ.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
801obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx