R e k l a m a

Gmina Biała: Ręka 22-latki wciągnięta przez maszynę. Wezwano śmigłowiec LPR

R e k l a m a

Wypadek na terenie jednej z firm w miejscowości Biała Parcela. Ręka poszkodowanej 22-letniej kobiety została wciągnięta przez maszynę. Wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Informacja o zdarzeniu trafiła do służb ratunkowych w czwartek, 12 maja 2022 roku, około godziny 10:30. Do wciągnięcia ręki osoby poszkodowanej przez maszynę doszło w budynku na terenie jednej z posesji. Na miejsce zadysponowano policję, karetkę pogotowia oraz cztery zastępy straży pożarnej – w tym trzy z JRG w Wieluniu oraz jeden zastęp z OSP Biała.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Działania zastępów straży polegały na wyciągnięciu ręki osoby poszkodowanej z maszyny. W chwili obecnej trwa oczekiwanie na przylot śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na miejscu patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego – przekazał nam w czwartek o godzinie 11:10 kpt. Grzegorz Kasprzyczak z wieluńskiej komendy straży pożarnej.

Policjanci, którzy również pojawili się na miejscu, wstępnie ustalili, że 22-latka doznała urazu ręki podczas obsługiwania maszyny do rozdrabniania kabli. – Kobieta śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przewieziona została do szpitala. O zdarzeniu poinformowano Państwową Inspekcję Pracy. Obecnie trwa ustalanie okoliczności tego zdarzenia – poinformowała st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,647fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx