R e k l a m a

Młoda mieszkanka Wielunia sfilmowana w toalecie? Sprawę bada policja

R e k l a m a

Do redakcji INFO Wieluń zgłosiła się młoda wielunianka, którą ktoś najprawdopodobniej próbował nagrać podczas korzystania z publicznej toalety w jednym z wieluńskich marketów. Gdy przebywała w wc, obcy mężczyzna przełożył rękę ze smartfonem nad ścianką kabiny, prawdopodobnie by zrobić jej zdjęcie lub nagrać film. Mieszkanka Wielunia postanowiła – ku przestrodze – podzielić się tym, co ją spotkało.

Jak relacjonuje w rozmowie z INFO Wieluń nasza Czytelniczka, do zdarzenia doszło we wtorek, 10 maja 2022 roku, po godzinie 18:00 w jednym z wieluńskich marketów. Będąc w damskiej toalecie, już w kabinie, usłyszała dość głośne dźwięki w kabinie obok. Chcąc nie chcąc podniosła głowę i wtedy zobaczyła nad sobą rękę z telefonem. Wówczas od razu opuściła kabinę i postanowiła poczekać, nie wychodząc z damskiej toalety.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Nagle z drugiej kabiny wyszedł mężczyzna w wieku około 50-60 lat, zdziwiony, że w ogóle o co mi chodzi. Że co jest w tym dziwnego, że jest w damskiej toalecie i że nic nie robił na żadnym telefonie – opowiada nasza rozmówczyni. Jak dodaje, próbowała go zatrzymać, lecz nie dała rady.

– Przed wejściem do marketu ludzie stali i się patrzyli. Nikt nie zareagował na to, co mówiłam i na to, co się działo. Facet zdążył wsiąść na rower i uciec – relacjonuje Czytelniczka INFO Wieluń. – Przestrzegam wszystkie kobiety przed korzystaniem z toalet w miejscach publicznych, warto mieć oczy dookoła głowy – dodaje. Całą sprawę zgłosiła też na policję.

Wieluńscy stróże prawa potwierdzają: 10 maja 2022 roku zostali poinformowani, że w jednym z wieluńskich marketów nieznany mężczyzna, korzystając z telefonu, podstępem utrwalał wizerunek kobiety korzystającej z toalety.

– Obecnie mundurowi prowadzą postępowanie w kierunku podejrzenia popełnienia przestępstwa z art. 191a kk. Śledczy zbierają materiał dowodowy, celem wyjaśnienia wszelkich okoliczności tego zdarzenia, jak również ustalenia osoby za nie odpowiedzialnej – przekazała nam st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Zgodnie ze wspomnianym artykułem 191a kodeksu karnego, utrwalanie wizerunku nagiej osoby z użyciem wobec niej przemocy, groźby bezprawnej lub podstępu, to czyn zagrożony karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,665fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Łódzki Festiwal Mleka w Wieluniu 2024. Mamy dokładny program wydarzenia
MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Łódzki Festiwal Mleka w Wieluniu 2024. Mamy dokładny program wydarzenia
MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Od 1 lipca 2024 z kranów mieszkańców Wielunia popłynie tylko zimna woda
R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx