R e k l a m a

Już w najbliższą sobotę w Wieluniu będą czekać na Was i na Waszą krew

R e k l a m a

Już w najbliższą sobotę, 21 maja 2022 r., przy Wieluńskim Domu Kultury będą czekać na Was i na Waszą krew. Brzmi groźnie? Nic podobnego! To tylko kolejna akcja Klubu Honorowych Dawców Krwi przy PCK w Wieluniu.

– Kto jest chętny podzielić się cząstką siebie? Prosimy o kontakt telefoniczny, najlepiej wysyłając wiadomość SMS lub przez Messenger, podając swoje imię i nazwisko – zachęcają organizatorzy. Jak dodają, każdy krwiodawca może liczyć na skromny pakiecik produktów od sponsorów, a także wspaniały voucher na kompleksowe badanie krwi od NZOZ Medihad.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Akcja rozpocznie się w sobotę, 21 maja, o godz. 9:00 przed budynkiem Wieluńskiego Domu Kultury przy ul. Krakowskie Przedmieście 5 w Wieluniu. Zapisać się można pod numerem telefonu 723 711 399 oraz poprzez kontakt w mediach społecznościowych – facebook.com/hdkwielun. Jednym z patronów medialnych inicjatywy jest portal INFO Wieluń.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
2 lat temu

Akcja się rozpoczęła. Do boju dzielni Wielunianie:) Czekolady czekają.

Henryk Markoni
2 lat temu

Zachęcam. Sam oddałem kilka litrów. Już pomijając fakt pomocy ludziom, robią ci podstawowe badania, na które trzeba w podstawowej opiece zdrowotnej czekać tygodniami, bada cię lekarz. Oddajcie krew, to dar życia.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,663fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
2
0
Podziel się swoją opiniąx