R e k l a m a

Wieluń: 21-latek ukradł alkohol i użył przemocy wobec pracownika ochrony

R e k l a m a

Wieluńscy policjanci zatrzymali 21-latka, który ukradł butelkę wódki i aby utrzymać się w jej posiadaniu, użył przemocy wobec pracownika ochrony. Teraz młodemu mężczyźnie grozi nawet do 10 lat pobytu „za kratkami”.

Zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło do wieluńskich mundurowych w środę, 25 maja 2022 roku, około godziny 14:00. Stróże prawa ustalili, że pracownik ochrony jednego z wieluńskich dyskontów podczas pracy zwrócił uwagę na podejrzanie zachowującego się młodego mężczyznę, który ze sklepowej półki zabrał butelkę wódki, próbując ukryć ją pod ubraniem. W pewnym momencie mężczyzna ten przeszedł przez kasę, nie płacąc za towar i próbował opuścić sklep.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Przy wyjściu dobiegł do niego jeden z pracowników ochrony, który zareagował na zachowanie złodzieja, uniemożliwiając mu opuszczenie sklepu. W tym momencie młody mężczyzna zaczął zachowywać się bardzo agresywnie. Chcąc utrzymać skradziony alkohol, zaczął szarpać pracownika ochrony, uderzał go swoją głową oraz pięściami – relacjonuje mł. asp. Monika Klonowska z wieluńskiej policji. Jak dodaje, po chwili przybiegł drugi ochroniarz, z pomocą którego udało się obezwładnić złodzieja.

O całym zajściu pracownicy powiadomili wieluńską policję. Przybyli na miejsce mundurowi natychmiast zatrzymali agresywnego 21-latka, który spędził noc w policyjnej celi. – Zatrzymany usłyszał już zarzut kradzieży rozbójniczej oraz uszkodzenia ciała pracownika ochrony, przy czym jego zachowanie zostało zakwalifikowane jako czyn o charakterze chuligańskim. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności – wskazuje Monika Klonowska.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx