R e k l a m a

Policjanci z Pajęczna zapraszają na pokazowy test sprawności fizycznej

R e k l a m a

Pajęczańscy policjanci zapraszają na pokaz testu sprawnościowego. Każdy chętny do służby w policji będzie mógł się sprawdzić i poćwiczyć pokonanie toru przeszkód. Mundurowi omówią i zaprezentują, jak prawidłowo pokonać tor oraz będą korygować błędy tym, którzy podejmą wyzwanie. Spotkanie zaplanowano na wtorek, 14 czerwca 2022 roku, o godzinie 13:00 w hali sportowej Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie.

Test sprawności fizycznej to jeden z etapów postępowania kwalifikacyjnego przy przyjęciu do policji. Polega na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w maksymalnym czasie 1 minuty i 41 sekund.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym pajęczańscy policjanci zapraszają uczniów szkół ponadpodstawowych oraz wszystkich chętnych do służby w policji na pokazowy test sprawnościowy. Przyszli kandydaci będą mieć możliwość sprawdzić swoją kondycję fizyczną oraz zapoznać się i pokonać tor przeszkód – zaprasza sierż. sztab. Wioletta Mielczarek z pajęczańskiej policji.

Jak dodaje policjantka, poczynania potencjalnych kandydatów na torze będą monitorowane przez przedstawicieli pajęczańskiej komendy oraz instruktora taktyk i technik interwencji, a wszystko po to, żeby już na właściwym egzaminie kandydaci skutecznie poradzili sobie z tym etapem kwalifikacyjnym. Uczestnikom spotkania będą towarzyszyć sportowcy oraz przedstawiciele władz publicznych powiatu pajęczańskiego.

– Uczniów prosimy o posiadanie przy sobie legitymacji szkolnej, pozostałych uczestników dowód osobisty oraz stój sportowy obowiązkowy do wykonywania ćwiczeń – wskazuje sierż. sztab. Wioletta Mielczarek.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx