R e k l a m a

Pirat drogowy zatrzymany pod Działoszynem. Jechał 113 km/h w terenie zabudowanym

R e k l a m a

Policjanci zatrzymali do kontroli pirata drogowego, który przemierzał teren zabudowany z prędkością 113 km/h. Mężczyzna stracił uprawnienia do kierowania, dostał też mandat w kwocie 2000 złotych oraz punkty karne

Do zdarzenia doszło w sobotę, 28 maja 2022 roku, o godz. 8:10 na drodze krajowej numer 42 w Kolonii Lisowice w gminie Działoszyn. Policjanci z pajęczańskiej drogówki dokonali tam pomiaru prędkości osobowego audi. Za kierownicą auta siedział 21-latek, mieszkaniec powiatu pajęczańskiego, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym i pędził 113 km/h.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Kierujący stracił uprawnienia do kierowania na trzy miesiące, zgodnie z nowym obowiązującym taryfikatorem został ukarany mandatem 2000 złotych i otrzymał 10 punktów karnych – informuje sierż. sztab. Wioletta Mielczarek z pajęczańskiej policji.

Stróże prawa przypominają, że znaczna prędkość i brawura to główna przyczyna wypadków drogowych, które często kończą się tragicznie. Każde nieodpowiedzialne zachowanie może nieść za sobą poważne konsekwencje.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx