R e k l a m a

Policjanci z Krzepic szukają właściciela gotówki w kwocie kilkuset złotych

R e k l a m a

Policjanci z Komisariatu Policji w Krzepicach zajmują się sprawą odnalezienia gotówki w kwocie kilkuset złotych, do którego doszło 8 kwietnia 2022 r. w Przystajni. Do tej pory nie udało się ustalić właściciela znalezionych środków.

Funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Krzepicach o znalezieniu gotówki w kwocie kilkuset złotych powiadomiła 29-letnia kobieta, mieszkanka gminy Przystajń. Pieniądze zostały odnalezione w rejonie paczkomatu przy ul. Bohaterów Katynia w Przystajni. Na miejscu uczciwa znalazczyni opisała okoliczności zdarzenia i przekazała pieniądze mundurowym z Krzepic.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Jeśli ktoś z Państwa jest właścicielem odnalezionej gotówki lub posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zdarzenia, prosimy o kontakt z KP w Krzepicach lub z najbliższą jednostką policji – apelują mundurowi z KPP w Kłobucku.

Z policjantami z KP w Krzepicach lub z KPP w Kłobucku można skontaktować się e-mailowo: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 858 22 55, 47 858 22 80. Jest też opcja kontaktu z najbliższą jednostką policji pod numerami 997 oraz 112.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,643fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx