R e k l a m a

Powiat wieruszowski: Pijany agresor awanturował się na stacji paliw

R e k l a m a

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na jednej ze stacji paliw w Bolesławcu (pow. wieruszowski). 26-latek zachowywał się agresywnie i szarpał się z pracownikami stacji oraz klientami. Interweniowała policja.

Informacja o awanturze na terenie jednej ze stacji paliw w Bolesławcu wpłynęła do wieruszowskich policjantów w sobotę, 4 czerwca 2022 roku, przed godziną 10:00. Na miejscu okazało się, że 26-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego zachowywał się agresywnie, krzyczał, przeklinał, szarpał się z pracownikami obsługi i klientami stacji.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Z uwagi na silne pobudzenie mężczyzny oraz niestosowanie się do poleceń policjantów dotyczących zachowania zgodnego z prawem, funkcjonariusze zatrzymali prewencyjne pijanego agresora – informuje asp. sztab. Damian Pawlak z wieruszowskiej policji. Zatrzymany spędził noc w policyjnym areszcie i odpowie teraz za zakłócanie porządku publicznego oraz używanie słów nieprzyzwoitych. Grozi za to kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo kara nagany.

Jak dodaje asp. sztab. Damian Pawlak, nie jest wykluczone, że pokrzywdzeni będą dochodzili swoich roszczeń dotyczących naruszenia nietykalności cielesnej przed sądem. W przypadku oskarżenia prywatnego za takie przestępstwo grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności nawet do roku.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx