R e k l a m a

Silny wiatr w Wieluniu. W parku niebezpiecznie przechyliło się drzewo, interweniowali strażacy

R e k l a m a

Trzy zastępy straży pożarnej interweniowały przy ul. Sienkiewicza w Wieluniu, gdzie w wyniku silnego podmuchu wiatru niebezpiecznie przechyliło się jedno z drzew.

Strażacy zostali wezwani na miejsce w poniedziałek, 13 czerwca 2022 r., niedługo przed godziną 15:00. Jak się dowiedzieliśmy, jedno z drzew w parku im. Żwirki i Wigury zostało niebezpiecznie przechylone przez silny wiatr. Ostatecznie zapadła decyzja, aby je ściąć. Na miejsce ściągnięto podnośnik hydrauliczny i wycięto drzewo. Interweniowały łącznie dwa zastępy straży pożarnej z JRG Wieluń oraz jeden z OSP w Wieluniu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

W związku z ostatnimi wichurami i intensywnymi opadami deszczu tylko w ciągu ostatniej doby na interwencje wyjeżdżali strażacy z wielu jednostek OSP w powiecie wieluńskim: z Wielunia, Rychłocic, Mokrska, Turowa, Kątów Czarnożylskich, Czarnożył, Skrzynna, Ostrówka, Młyniska, Zabłocia i Białej. Interwencje dotyczyły przede wszystkim wypompowywania wody z zalanych posesji oraz usuwania powalonych drzew.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
2 lat temu

Chwała Bohaterom. U mnie jeden strażak, którego osobiście znałem, zginął przygnieciony drzewem po wichurze. Dziękuję za waszą służbę.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,753fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx