R e k l a m a

Wieluń: Będzie zmiana nazwy ulicy 18 Stycznia? Ruszyły konsultacje z mieszkańcami

R e k l a m a

Grupa radnych Rady Miejskiej w Wieluniu chciałaby zmiany nazwy ulicy 18 Stycznia. Do magistratu wpłynęła też petycja dotycząca zmiany nazwy ulic 18 Stycznia i Franklina Roosevelta. Urząd miejski postanowił zapytać mieszkańców o zdanie w tej sprawie.

Projekt uchwały w sprawie zmiany nazwy ulicy 18 Stycznia w Wieluniu został złożony przez radnych Romana Drosińskiego, Annę Dziuba-Marzec, Wojciecha Psuję i Tomasza Akulicza. Do urzędu wpłynęła też 22 marca 2022 r. petycja w sprawie zmiany nazwy ulicy 18 Stycznia i Franklina Roosevelta. Komisja Zdrowia i Polityki Społecznej oraz Komisja Prawa i Porządku Publicznego zawnioskowały o przeprowadzenie konsultacji w tej sprawie z mieszkańcami, dlatego też magistrat zaprasza mieszkańców do wyrażenia swoich opinii.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Ankietę może wypełnić mieszkaniec/mieszkanka miasta lub gminy Wieluń. Wyrażenie opinii następuje poprzez wybór odpowiedzi “TAK” lub “NIE”. W przypadku gdy oczekujecie Państwo zmiany na inną nazwę niż zaproponowana, istnieje możliwość wpisania jej w polu “Inne” – czytamy w komunikacie Urzędu Miejskiego w Wieluniu.

Ankieta konsultacyjna jest dostępna w internecie: www.tiny.pl/96pm5 oraz w Urzędzie Miejskim w Wieluniu – plac Kazimierza Wielkiego 1, pokój nr 1, w godzinach pracy urzędu. Ankieta będzie dostępna do 30 czerwca 2022 r.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
AlfaOne
2 lat temu

Co panie radny? Nie ma dziur ze minusujesz? Gnoje cholerne

AlfaOne
2 lat temu

Niech sie kolki dziurami w drogach zajma a nie w papierach ludziom mieszaja bo sie komus cos odkleilo.

Damian
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  AlfaOne

💪

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,762fanówPolub nas
812obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
3
0
Podziel się swoją opiniąx