R e k l a m a

Weekend z Bożym Ciałem na drogach powiatu wieluńskiego. 8 kolizji i 90 mandatów

R e k l a m a

Za nami długi weekend związany z obchodami Święta Bożego Ciała. Podczas gdy część osób miała wolne, policjanci prowadzili wzmożone kontrole. W powiecie wieluńskim mundurowi odnotowali 8 kolizji, nałożyli 90 mandatów za wykroczenia w ruchu drogowym i zatrzymali 12 dowodów rejestracyjnych.

Podczas przedłużonego weekendu policjanci prowadzili wzmożone kontrole na drogach. Mundurowi reagowali na wszystkie wykroczenia popełniane w ruchu drogowym, zwracali też uwagę na niechronionych uczestników ruchu drogowego.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– W powiecie wieluńskim długi weekend był czasem spokojnym i bezpiecznym. W trakcie prowadzonych działań na drogach w naszym regionie nie odnotowano żadnego wypadku drogowego, policjanci pracowali na miejscu ośmiu niegroźnych kolizji drogowych – przekazuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej komendy.

Stróże prawa skontrolowali trzeźwość 211 kierujących, nałożyli też łącznie 90 mandatów karnych za wykroczenia w ruchu drogowym – większość z nich dotyczyła przekroczenia dozwolonej prędkości. Jednemu z kierowców zatrzymano prawo jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym.

– Ponadto policjanci zatrzymali dwanaście dowodów rejestracyjnych, w tym siedem za brak aktualnych badań technicznych, z kolei pięć za niewłaściwy stan techniczny pojazdu – uzupełnia st. asp. Katarzyna Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
803obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx