R e k l a m a

Pijany kierował samochodem. Jak się okazało, kradł alkohol w jednym ze sklepów

R e k l a m a

Mieszkaniec gminy Pątnów został zatrzymany w Działoszynie, gdy w stanie nietrzeźwości kierował samochodem. Jak się okazało, ten sam mężczyzna był też sprawcą kradzieży alkoholu w jednym ze sklepów. 39-latek został już osadzony w policyjnym areszcie.

Osobowe renault kangoo, którym kierował 39-letni mieszkaniec gminy Pątnów, zostało zatrzymane do kontroli drogowej w Działoszynie w środę, 6 lipca 2022 roku, w godzinach popołudniowych. Po tym, jak policjanci sprawdzili trzeźwość kierowcy, okazało się, że ten miał w organizmie prawie dwa promile alkoholu. Stróże prawa ustalili, że nieodpowiedzialny kierujący jest również sprawcą wielokrotnych kradzieży alkoholu w jednym ze sklepów.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Mężczyzna w ostatnich sześciu miesiącach wielokrotnie wchodził na teren marketu, zabierał alkohol i wychodził, nie płacąc za towar. 39-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty, odpowie przed sądem za kierowanie pod wpływem alkoholu oraz kradzieże. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności – przekazuje sierż. sztab. Wioletta Mielczarek z pajęczańskiej policji.

Mundurowi przypominają, jazda za kierownicą w stanie nietrzeźwości to częsta przyczyna wielu tragedii oraz niebezpiecznych zdarzeń drogowych. – Alkohol zawsze negatywnie wpływa na stan psychofizyczny. Powoduje spadek koncentracji, pogorszenie ostrości widzenia i zdolności prawidłowej oceny odległości – przypomina sierż. sztab. Wioletta Mielczarek.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx