R e k l a m a

Święto kolorów znów w Wieluniu. Nie brakuje też koncertów [ZDJĘCIA, FILMY]

R e k l a m a

Wieluńskie Święto Kolorów, a po nim koncert Natalii Zastępy. Takie atrakcje przygotowano w ostatnim dniu cyklu wakacyjnych inicjatyw Wieluńskiego Domu Kultury.

W parku im. Żwirki i Wigury znów królowały wszystkie kolory tęczy. W centrum miasta nie zabrakło głośnej muzyki, kolorowych proszków i roześmianych twarzy dzieci oraz dorosłych. Zorganizowane przez WDK po raz kolejny Wieluńskie Święto Kolorów cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców w różnym wieku, choć najwięcej było oczywiście tych najmłodszych.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Zabawa polegająca na obsypywaniu się i wyrzucaniu w górę kolorowych proszków była jedną z atrakcji ostatniego dnia wakacyjnej akcji Wieluńskiego Domu Kultury. Po święcie kolorów zaplanowano jeszcze koncert Natalii Zastępy. Dzień wcześniej, w sobotę (16 lipca), WDK też zaprosił mieszkańców na koncerty. Wystąpił lokalny zespół Projekt B, a także Michał Sołtan wraz z zespołem, który wykonał piosenki Wodeckiego, Zauchy i Sinatry.

Zobaczcie też krótki film Wieluńskiego Domu Kultury z sobotniego koncertu Michała Sołtana:

Sobota i niedziela (16 i 17 lipca 2022 r.) to ostatnie dni tegorocznej wakacyjnej akcji Wieluńskiego Domu Kultury. Koncerty w parku im. Żwirki i Wigury trwały przez trzy weekendy z rzędu. Wszystko zaczęło się 2 i 3 lipca od imprezy pod hasłem „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Relacje z tego wydarzenia znajdziecie tutaj: DZIEŃ PIERWSZY (kliknij), DZIEŃ DRUGI (kliknij).

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,646fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx