R e k l a m a

Wypadek drogowy w Łubnicach. Kierowca skody trafił do szpitala

R e k l a m a

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było prawdopodobnie przyczyną wypadku, do którego doszło w Łubnicach w powiecie wieruszowskim. 25-letni kierowca skody został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek, 22 lipca 2022 roku, po godzinie 20:00 na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Wieluńskiej w Łubnicach. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 39-letni mieszkaniec Opola, kierujący osobowym citroenem, włączając się do ruchu z ulicy Sikorskiego, nie zatrzymał się przed znakiem STOP i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej od strony Wielunia skodzie fabia, w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów.

– W następstwie zderzenia pojazdy uderzyły w ogrodzenie przydrożnej posesji. Skodą kierował 25-letni mieszkaniec gminy Łubnice, który został przetransportowany do szpitala – przekazuje asp. sztab. Damian Pawlak z wieruszowskiej policji. Jak dodaje, kierowcy obu aut byli trzeźwi.

Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Za spowodowanie wypadku drogowego grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

7,531fanówPolub nas
774obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx