R e k l a m a

Groźny pożar w domu jednorodzinnym w Dąbrowie pod Wieluniem [ZDJĘCIA, FILMY]

R e k l a m a

Groźny pożar wybuchł po godzinie 2:00 w nocy w jednym z domów jednorodzinnych w Dąbrowie pod Wieluniem. W akcji gaśniczej uczestniczyło sześć zastępów straży pożarnej.

Informacja o pożarze wpłynęła do służb ratunkowych o godzinie 2:16 w nocy z czwartku na piątek (z 28 na 29 lipca). Ogień pojawił się w jednym z domów jednorodzinnych przy ul. Św. Wawrzyńca w Dąbrowie. W wyniku pożaru zapadł się fragment dachu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Na miejscu zastano pożar pomieszczenia, poddasza i dachu budynku mieszkalnego. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu trzech prądów wody na ognisko pożaru, przeszukaniu pomieszczeń budynku oraz ich przewietrzeniu – wyjaśnia kpt. Grzegorz Kasprzyczak z KP PSP w Wieluniu.

W akcji gaśniczej wzięło udział sześć zastępów straży pożarnej, w tym trzy z JRG w Wieluniu oraz po jednym z jednostek OSP w Wieluniu, Masłowicach i Dąbrowie. Działania zakończyły się o godz. 5:51. Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie odniósł obrażeń. Straty są jednak spore – oszacowano je na 100 tys. złotych.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx