R e k l a m a

Kierowca mazdy uderzył w skarpę przydrożnego rowu, a potem w ogrodzenie posesji

R e k l a m a

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w miniony czwartek w Galewicach w powiecie wieruszowskim. Kierowca mazdy uderzył w skarpę rowu, a potem w ogrodzenie posesji. Prawdopodobnie jechał zbyt szybko.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 28 lipca 2022 roku, po godzinie 22:00 na ulicy Staszica w Galewicach. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący osobową mazdą 46-letni obywatel Gruzji na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków ruchu, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył skarpę przydrożnego rowu, a następnie w ogrodzenie posesji.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– W wyniku tego zdarzenia kierujący wraz 36-letnim pasażerem pojazdu, również obywatelem Gruzji, zostali przetransportowani do szpitala. Znacznie uszkodzone zostało ogrodzenie oraz pojazd uczestniczący w tym zdarzeniu, od którego policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny – przekazuje asp. sztab. Damian Pawlak z wieruszowskiej policji.

Jak podaje policja, kierowca mazdy w chwili kolizji był trzeźwy. Wieruszowscy policjanci w ramach prowadzonego postępowania wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx