R e k l a m a

Powiat wieluński: Kierowca porsche przekroczył dozwoloną prędkość o 97 km/h

R e k l a m a

Mimo wysokich kwot mandatów, niektórzy kierowcy nadal nie dostosowują prędkości do ograniczeń na drogach. Tak było w przypadku 22-letniego kierowcy porsche, dla którego kontrola drogowa zakończyła się wysokim mandatem. Powodem było przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o 97 km/h.

W piątek, 29 lipca 2022 roku, policjanci z wieluńskiej „drogówki” podczas służby w miejscowości Sieniec w gminie Wieluń skontrolowali prędkość kierującego porsche. Kierowca jechał w obszarze zabudowanym 147 km/h, przekraczając tym samym dopuszczalną prędkość o 97 km/h. Mundurowi zatrzymali go do kontroli drogowej.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Za kierownicą porsche siedział 22-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego. Mężczyzna w związku z popełnionym wykroczeniem ukarany został mandatem karnym w wysokości 2500 złotych, otrzymał również 10 punktów karnych oraz stracił swoje uprawnienia do kierowania na 3 miesiące – informuje st. asp. Katarzyna Grela z policji w Wieluniu.

Stróże prawa przypominają, że nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. Jak podkreślają, każde nieodpowiedzialne zachowanie za kierownicą może nieść za sobą poważne konsekwencje.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx