R e k l a m a

Imprezowy weekend w regionie. Boys i After Party w Czastarach, Power Play w Ostrówku

R e k l a m a

To będzie z pewnością udany weekend dla miłośników muzyki disco polo w naszym regionie. W ciągu trzech dni – od 5 do 7 sierpnia 2022 r. – w okolicy wystąpią aż trzy gwiazdy tego nurtu muzycznego. Zapraszamy na przegląd imprez zaplanowanych na nadchodzący weekend w Ostrówku, Czastarach i Wierzchlesie.

5 sierpnia – piknik województwa łódzkiego w Ostrówku

Przegląd weekendowych zabaw zaczynamy od piątkowego wydarzenia w Ostrówku w powiecie wieluńskim. To właśnie tam zaplanowano piknik województwa łódzkiego, który potrwa 5 sierpnia w godzinach od 14:00 do 21:00. Na mieszkańców regionu będą czekać zabawy i atrakcje dla dzieci, występy lokalnych zespołów, nie zabraknie też poczęstunku od kół gospodyń wiejskich.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Głównymi atrakcjami wieczoru będą kino plenerowe oraz występ zespołu Power Play, znanego m.in. z piosenek „Co ma być, to będzie” oraz „Lubisz to, lubisz”. Znana formacja disco polo wystąpi w Ostrówku o godz. 19:30.

6, 7 sierpnia – Dni Czastar

Nie mniej ciekawie będzie w weekend w Czastarach. W sobotę i niedzielę (6 i 7 sierpnia) mieszkańcy regionu mogą czuć się zaproszeni na XXX Dni Czastar. Pierwszego dnia zaplanowano m.in. bieg „Czastarska 5” oraz piana party. Wieczorem natomiast zagrają zespoły Rock Station (o 21:00) i legenda disco polo – zespół Boys (o 22:00). Na zakończenie organizatorzy zapraszają na dyskotekę.

Atrakcji w Czastarach będzie co niemiara również w niedzielę. Już od 15:00 na scenie będą prezentować się lokalne zespoły, a później przyjdzie czas na pokaz tańca towarzyskiego i występ gwiazdy wieczoru – zespołu After Party. Również i na koniec tego dnia przewidziano zabawę dyskotekową, a dodatkowo pokaz fajerwerków.

7 sierpnia – Dzień Cebuli i Ziemniaka w Wierzchlesie

Nie da się być w wielu miejscach jednocześnie, a szkoda, bo również w niedzielę ciekawa impreza szykuje się w Wierzchlesie. Stowarzyszenie Wierzchlesiaki zaprasza na Dzień Cebuli i Ziemniaka, który zaplanowano na placu przy boisku (ul. Sportowa). Atrakcje, konkursy i zabawy rozpoczną się już od godz. 15:00. Później zaplanowano m.in. koncert śląskiej piosenki, zabawę z zespołem NASTROJEni oraz dyskotekę z DJ-em Kaczorem.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx