R e k l a m a

Powiat kłobucki: Matka i córka zostały prawdopodobnie zamordowane. Policja szuka sprawcy

R e k l a m a

Zwłoki dwóch kobiet – matki oraz jej córki – ujawniono w jednym z domów jednorodzinnych w miejscowości Gruszewnia w powiecie kłobuckim. Wiele wskazuje na to, że doszło do morderstwa. Trwają intensywne poszukiwania zabójcy, w których uczestniczą wyspecjalizowane grupy policjantów oraz strażacy.

Do zdarzenia doszło w jednym z domów jednorodzinnych w miejscowości Gruszewnia, położonej przy drodze krajowej nr 43 z Wielunia do Częstochowy. We wtorek, 9 sierpnia 2022 r., około godziny 17:40, do kłobuckich policjantów wpłynęła informacja o odnalezieniu ciała kobiety. Na miejsce natychmiast skierowano mundurowych, którzy po przybyciu nie tylko potwierdzili zgłoszenie, ale też oprócz zwłok 48-letniej kobiety, ujawnili ciało jej 70-letniej matki.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Na miejscu od wczoraj pracują policyjni śledczy wraz z technikiem kryminalistyki. Pracę kryminalnych nadzoruje przybyły na miejsce prokurator z Prokuratury Rejonowej w Częstochowie. Śledczy ustalają przyczyny i okoliczności śmierci kobiet – przekazuje zespół prasowy śląskiej policji.

Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji, która pozwoli precyzyjnie ustalić czas i przyczynę śmierci. Jak przekazuje policja, wstępne ustalenia wskazują, że do śmierci kobiet mogły przyczynić się osoby trzecie.

Obecnie trwają poszukiwania osoby bądź osób, które mogą mieć związek z tą sprawą. Kłobuckich policjantów wspierają funkcjonariusze z Katowic, policyjni przewodnicy wraz z psami służbowymi oraz strażacy OSP.

– Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje pomocne w ustaleniu okoliczności zdarzenia, proszone są o kontakt z policją pod numerem alarmowym 112. Gwarantujemy anonimowość – przekazuje zespół prasowy śląskiej policji.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
801obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx