R e k l a m a

Region: Ponad 100 kg narkotyków o wartości 4 mln złotych na jednej z posesji

R e k l a m a

Policjanci zatrzymali 53-letniego mężczyznę, który na swojej posesji posiadał znaczne ilości narkotyków o czarnorynkowej wartości ponad 4 milionów złotych. Mężczyzna został już tymczasowo aresztowany, grozi mu do 10 lat „za kratkami.

Narkotyki odkryto w jednej z miejscowości w gminie Sulmierzyce w powiecie pajęczańskim. W piątek, 19 sierpnia 2022 roku w godzinach wieczornych pajęczańscy policjanci pojechali do wytypowanej posesji, aby zweryfikować pozyskane informacje. Podczas sprawdzania posesji ujawnili w budynku mieszkalnym oraz gospodarczym zarówno rosnące krzaki, jak również suszące się konopie inne niż włókniste.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Łącznie zabezpieczono 108,56 kg tego towaru o czarnorynkowej wartości ponad 4 milionów złotych. Badania laboratoryjne potwierdziły, że to marihuana. W związku z tym przestępczym procederem zatrzymano 53-letniego mieszkańca gminy Sulmierzyce. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie – przekazuje mł. asp. Wioletta Mielczarek z pajęczańskiej policji.

Sąd Rejonowy w Wieluniu, na wniosek prokuratora, zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Teraz 53-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Jak informują stróże prawa, sprawa jest rozwojowa.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx