R e k l a m a

Pożar budynku mieszkalnego w Rychłocicach. W akcji sześć zastępów straży pożarnej

R e k l a m a

Sześć zastępów straży pożarnej brało udział w akcji gaszenia budynku mieszkalnego w Rychłocicach (gmina Konopnica). Pożar wybuchł tam w czwartek, 25 sierpnia, około godziny 19:40.

Jak informują strażacy z Szynkielowa, w czasie gdy dostali informację o pożarze, część druhów przebywała w remizie i sprzątała wozy po wcześniejszych interwencjach związanych z usuwaniem skutków ulew. Do pożaru w Rychłocicach mogły więc niezwłocznie wyjechać dwa zastępy w pełnych obsadach.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Po dojechaniu na miejsce zastaliśmy jednostkę z Konopnicy, z którą wspólnie prowadziliśmy działania gaśnicze w środku budynku, wyposażeni w aparaty ochrony dróg oddechowych oraz udzielaliśmy pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Do zadań pozostałych strażaków należało przewietrzenie pomieszczeń oraz dokładna kontrola budynku za pomocą kamer termowizyjnych pod względem ewentualnych zarzewi ognia – relacjonują druhowie z OSP Szynkielów.

Osoba poszkodowana została przetransportowania karetką do szpitala. Na miejscu działały, oprócz wspomnianych dwóch zastępów z OSP Szynkielów, również dwa zastępy strażaków z JRG Wieluń, a także po jednym z OSP Rychłocice i OSP Konopnica.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx