R e k l a m a

Imponujący spektakl teatralny na placu Legionów w Wieluniu [FILM]

R e k l a m a

Setki dzieci i dorosłych zebrały się w piątkowy wieczór (26 sierpnia) na placu Legionów w Wieluniu, by obejrzeć niezwykły spektakl „Kosmiczna podróż Guliwera” w wykonaniu Teatru Klinika Lalek.

„Kosmiczna podróż Guliwera” na motywach powieści Jonathana Swifta nawiązuje do przełomowego momentu w historii naszej planety. W grudniu 2020 roku świat wszedł w Erę Wodnika. Widziane z Ziemi wzajemne ustawienie Jowisza i Saturna w jednej linii sprawiło, że wyglądały na nieboskłonie jak jedna planeta.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Według astrologów oznacza to istotne zmiany w ludzkiej mentalności – koniec starego i początek nowego życia. Era Wodnika ma przynieść kres wojen i kłótni, za to nastanie pokoju i szacunku wobec natury oraz wszystkich istot. Spektakl adresowany zarówno do dzieci, jak i dorosłych miał za zadanie zabrać widzów w podróż do gwiazd i sprowadzić z powrotem na ziemię, uświadamiając im, że nie wystarczy żyć – liczy się przede wszystkim to, jak żyjemy.

Warto dodać, że zanim w kosmiczną podróż zabrali widzów aktorzy Teatru Klinika Lalek, na placu Legionów zaprezentowały się wieluńskie dzieci. Najmłodsi pokazali przedstawienie, które ćwiczyli w ramach warsztatów „Uliczne potyczki z przedmiotem. Lalka i rekwizyt w przestrzeni miasta”.

Zobaczcie poniżej krótki fragment spektaklu „Kosmiczna podróż Guliwera” w obiektywie naszej kamery:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
800obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx