R e k l a m a

Tysiące osób bawiło się na Wojewódzkim Święcie Chrzanu w Osjakowie [ZDJĘCIA, FILMY]

R e k l a m a

Ciekawe występy artystyczne, konkursy, zabawy, a przede wszystkim znakomita uczta dla podniebienia. Tego wszystkiego nie brakowało podczas XI Wojewódzkiego Święta Chrzanu w Osjakowie.

Mieszkańcy regionu jak co roku dopisali i tłumnie odwiedzili Osjaków w ostatnią niedzielę wakacji. Organizatorzy również stanęli na wysokości zadania i zapewnili gościom szereg atrakcji, na czele z licznymi stoiskami lokalnych firm i stowarzyszeń, na których można było skosztować przepysznych lokalnych specjałów.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Impreza rozpoczęła się od przejścia barwnego korowodu z wozami wypełnionym lokalnymi produktami spożywczymi. Później mieszkańcy Osjakowa zatańczyli pięknego poloneza, a następnie zgodnie z tradycją, wydarzenie oficjalnie rozpoczęto od uderzenia korzeniem chrzanu w lemiesz.

Krótkie przemówienie wygłosił wójt gminy Osjaków, Jarosław Trojan. Podkreślił, że doroczne święto daje wyjątkową sposobność do promowania lokalnego, nadwarciańskiego chrzanu. Trojan nie ukrywał też radości, że w ostatnim czasie w gminie Osjaków realizowanych jest wiele nowych inwestycji.

– Mając takich mieszkańców, uważam, że można góry przenosić i to staramy się robić – wskazywał wójt Jarosław Trojan.

Podczas całego wydarzenia nie zabrakło ciekawych występów artystycznych i konkursów. Na scenie zaprezentował się m.in. zespół Osjakowianie w akompaniamencie Ale Kapeli z Kuźnicy Ługowskiej. Publiczność rozbawił do łez Robert Korólczyk ze swoim programem stand-upowym, a gwiazdą wieczoru był Zakopower.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,647fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx