R e k l a m a

Wieluńscy policjanci szukali zaginionego dziecka. Pomógł pies tropiący

R e k l a m a

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 9-letniego chłopca, który zaginął 29 sierpnia 2022 roku około godziny 11:00 w miejscowości Kochlew w gminie Wierzchlas. W poszukiwaniach brali udział policjanci i strażacy.

O zaginięciu chłopca powiadomił wieluńskich policjantów zaniepokojony ojciec. Z informacji przekazanych przez najbliższych chłopca wynikało, że tego dnia około godziny 11.00 wyszedł on z domu, nie mówiąc nikomu dokąd idzie. Funkcjonariusze natychmiast w trybie alarmowym rozpoczęli poszukiwania zaginionego dziecka, sprawdzając dokładnie teren w pobliżu jego miejsca zamieszkania oraz pobliskie miejscowości.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

W działaniach poszukiwawczych wspierali ich również strażacy z państwowej jednostki oraz strażacy ochotnicy. Z uwagi na bliskość rzeki Warty wykorzystano również łódź i ponton. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie.

– Około godziny 16:00 przewodnik z psem tropiącym z wieluńskiej komendy w miejscowości Krzeczów w gminie Wierzchlas, w rejonie rzeki, pod lasem, odnalazł całego i zdrowego zaginionego 9-latka – przekazuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji. Chłopcu nic się nie stało, ale zgodnie z procedurą na miejsce wezwano karetkę pogotowia. 9-latek trafił do szpitala na obserwację.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,557fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx