R e k l a m a

Wieczór bajek i baśni oraz podchody w filii bibliotecznej w Masłowicach

R e k l a m a

Ciekawe inicjatywy dla dzieci i młodzieży przygotowała filia biblioteczna w Masłowicach. Najmłodsi wzięli udział w wieczorze bajek i baśni, a także w zabawie w podchody.

W sobotę, 27 sierpnia 2022 r. w Masłowicach zorganizowano spotkanie „Wieczór bajek i baśni”. Podczas zajęć w bibliotece dzieci miały okazję poznać nowe baśnie oraz przypomnieć sobie te już poznane wcześniej. Na zakończenie sobotniego popołudnia w filii bibliotecznej w Masłowicach wszyscy uczestnicy zajęć obejrzeli bajkę „Sezon na misia 4”. Dzieci mogły poczuć się jak w prawdziwym kinie, nie mogło więc zabraknąć popcornu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Z kolei dzień później, 28 sierpnia, filia biblioteczna zaprosiła na warsztaty terenowe. Podchody to zabawa w grupach, która rozwija pomysłowość, spostrzegawczość, umiejętność logicznego myślenia. Dzieci podzieliły się na dwie grupy – uciekających oraz tropiących. Pierwsza grupa uciekających zostawiała za sobą zadania oraz wskazówki ułatwiające ich odnalezienie.

Uczestnicy zabawy wykazali się wielką pomysłowością. Były krzyżówki ze znanych bajek, zadania z matematyki, malowanie postaci z bajek oraz wiele innych zadań do rozwiązania. Zajęcia sprawiły dzieciom mnóstwo radości i były wspaniałą okazją do spędzenia czasu na łonie natury oraz podjęcia zdrowej rywalizacji.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx