R e k l a m a

Poznajemy Wieluń! Integracyjno – edukacyjne spacery po mieście już we wrześniu [POL/UKR]

R e k l a m a

10 i 18 września 2022 r. zorganizowane zostaną przechadzki integracyjno-edukacyjne po Wieluniu z udziałem przewodnika i tłumacza języka polskiego na ukraiński. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

Przyjechałeś z Ukrainy i chcesz lepiej poznać Wieluń i jego historię? Jest ku temu doskonała okazja. Obywatelski Wieluń, wspólnie z Fundacją Młodzi Propagują Sztukę, zaprasza do wzięcia udziału w integracyjno-edukacyjnych spacerach po zabytkowym centrum miasta.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Spacery z udziałem przewodnika i tłumacza odbędą się w dwóch terminach – 10 września (sobota) o godz. 16 oraz 18 września (niedziela) o godz. 10. Inicjatywa dedykowana jest przede wszystkim obywatelom Ukrainy, którzy mieszkają na terenie powiatu wieluńskiego, ale nie tylko. Zapraszamy do udziału także inne chętne osoby.

Przewidywany czas spaceru to ok. 2 godziny. Po ważnych historycznie miejscach oprowadzi uczestników Magdalena Kopańska, przewodnik Muzeum Ziemi Wieluńskiej, autorka książki „Sekrety Wielunia, Praszki i Wieruszowa”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zbiórka uczestników spaceru przy siedzibie Starostwa Powiatowego (plac Kazimierza Wielkiego 2).

Projekt dofinansowany w ramach konkursu na realizację zadania publicznego w obszarze rozwoju i promocji Powiatu Wieluńskiego w roku 2022. Kontakt ws. inicjatywy: facebook.com/obywatelski.wielun, e-mail: obywatelskiwielun@gmail.com.

Знайомимося з Велюнем. Освітньо-інтеграційні екскурсії з гідом і перекладачем

Ви приїхали з України і хочете ближче пізнати Велунь та її історію? Для цього є чудова можливість. Організовуємо пізнавальні екскурсії історичним центром міста. Проект «Знайомимося з Велюнем» співфінансує Велунський повіт.

Eкскурсії з гідом та перекладачем відбудуться у дві дати – 10 вересня (субота) о 16 та 18 вересня (неділя) о 10. Орієнтовний час eкскурсії 2 години. Ініціатива присвячена громадянам України, які проживають у Велуньському повіті.

Запрошуємо! Участь безкоштовна. Зустріч учасників екскурсії біля повітового староства (пл.Казимира Великого 2).

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx